Etlik Caddesi No:155/B Keçiören, Ankara / Türkiye

Endüstriyel Çatılar

Çatı uygulamaları saha uygulamalarından daha çok hassasiyet gerektiren bir alandır. Baca gölgelenmesi, ön bina gölgelenmesi gibi oluşabilecek sorunsalları daima göz önünde bulundurarak titizlikle gerekli projelendirmeleri yapmaktayız. Çatı uygulamalarında genelde ölü alanları değerlendirerek firmalara yahut konutlara avantajlı kullanım alanları sunmakta, çatının güney ya da kuzey olması alınan verimi etkilese de bizler her iki tarafı da sizler için optimum ölçekte değerlendirmekteyiz. Çatı tipi GES Projeleri’ nde çatının yük taşıma gücü proje maliyetleri açısından oldukça önem arz etmektedir. Bu projelerde metrekareye yaklaşık olarak 15-17 kg civarında ağırlık düşmektedir. Hepsi işini itina ile yapan ekip ve proje arkadaşlarımızla SUNGEN Solar Enerji Sistemleri olarak değerlendirilmekte ve bu alanda da sizlere kaliteli hizmetler sunmaktayız.

SUNGEN Solar ile Ticari Çatı Uygulamalarının Avantajları;
 SUNGEN Solar çatı uygulamalarındaki tasarımı ile standart saha tasarımlarına göre daha yüksek verim elde etmektedir.
 Uygulandığı bölgedeki şık görünümü ile dikkatleri çekmektedir.
 Simülasyon çalışmalarındaki üretim değerleri, iş bitim sonrasındaki değerlerle birebir örtüşmekte ve böylelikle üretim garanti altına alınmaktadır.
 Ayrıca SUNGEN Solar Enerji Sistemleri çatı uygulamalarında kullanılmayan ölü alanları GES projesine en uygun hale getirmektedir

Düz Çatı ve Eğimli Çatılarda Uygulamalar;
Düz çatılar eğilimli çatılara göre daha az maliyetlidir. SUNGEN Solar ekip çalışanları düz çatıların en iyi ışın alabilmesi için uygun açılarla çalışma yaparak en iyi sonuçları ortaya koyar. Kullandığımız panel çeşitlerinin hepsi eğilimli çatılarda olduğu gibi düz çatılarda da kullanılabilme özelliğine sahiptir.

Eğimli çatılarda ise mühendislerimiz tarafından çatının gerekli ölçülendirmeleri yapılarak özel imal haliyle birlikte en uygun tasarım oluşturulur. Çatıların dayanıklılığına göre her türlü modül sistemi uygulanabilmektedir. Müşterilerin ihtiyaçlarına göre hızlı, güvenilir ve minimum maliyetle projeler tarafımızca gerçekleştirilir.

Çatı Uygulamalarının Genel Avantajları;
 Kullanılmayan alanlar değerlendirilir.
 Yenilenebilir enerji içerikli olmasından dolayı diğer enerji uygulamalarından daha etkindir.
 Doğaya, bulunduğu çevreye ve insanlara kesinlikle zararı yoktur.
 Sürekliliği minimum 25 yıl garanti edilir.
 Gelecekteki enerji fiyat artışlarından etkilenmez.
 Ödenmeyen elektrik faturasından kârlılık oluşturur ve sıfır zarar temin eder.
 Kurulum maliyeti dışında herhangi bir ücret içermez.
 Enerjiye gereksinim duyulan bölgelerde kurulduğundan dolayı, enerji nakli veya taşıma gerektirmediğinden taşınma sırasında oluşan kayıplar ve maliyet azaltılmış olur.

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages