Yenilikçi Güneş Enerjisi Çözümleriyle Tanışın: Sungen

Sungen, güneş enerjisiyle çevreye duyarlı projeler üretiyor ve temiz enerjinin geleceğini inşa ediyor.

100+

Başarılı Projelerimiz

166+

MW Enerji

100+

Memnun Müşteri

Image Image
Image Image
Bulb icon

Yaratıcı Çözümler

Sungen olarak, yaratıcı çözümlerle öne çıkıyoruz. İhtiyacınız olan yenilikçi yaklaşımları sunarak hedeflerinize ulaşmanızı sağlıyoruz.

Award icon

Ödül Kazananlar

Başarılarımızla ödüllendirilen bir ekip olarak, her projede kaliteyi ve mükemmelliği garanti ediyoruz.

Team icon

Profesyonel Ekip

Deneyimli ve uzman kadromuzla, projelerinizde size en iyi hizmeti sunmak için buradayız.

Biz Kimiz?

Uluslararası Tecrübe ve Know How ‘a haiz olan SUNGEN; 2013 yılından itibaren Türk-Alman JV Ortaklığı formasyonunda bir EPC(M) firması olarak Ülkemizde faaliyetlerine başlamıştır.

Proje Geliştirme- Ges Mühendisliği-Metodolojisi – TEDAŞ Projelendirme- Finansal Modelleme – AG/OG Çözümleri –ENH – Scada Otomasyon – Anahtar Teslim GES Santralleri Kurulumu – Uzaktan Müdahale OM Hizmetleri gibi Sektörün İhtiyaç duyduğu tüm alanlarda kendi deneyimli ve uzman kadrosu ile Müşterilerine hizmet vermektedir.

Bugün İtibari ile Türkiyenin 11 Farklı EDAŞ Bölgesinde; tamamı anahtar teslim olmak üzere toplam 166,2 MW Gücünde Saha ve Çatı üzeri Ges Tesisleri kurmuş ve TEDAŞ Kabülleri ile devreye almıştır.

Yüksek Performanslı Proje Tasarımı ve Uluslarası Standartlara haiz Kaliteli Malzeme ve İşçilik ile bütünleşen SUNGEN Santrallerinden Yılda ortalama 300 Milyon kWh Temiz Enerji elde edilmektedir.

SUNGEN aynı zamanda Ankara Merkez ofisinden yönetilen MENA Bölgesinde aktif bir oyuncudur. 2015 yılından itibaren günümüze Birçok Uluslararası Projeye imza atmış.

Bu kapsamda Finlandiya- Fas – Suudi Arabistan gibi Ülkelerde Temsilcilikler açmıştır. Yeni Nesil Pylon Direkleri için ADL Power ile MENA Bölgesi tek Yetkili Distributörlük , Kuzey ve Batı Afrika Bölgesinde Proje Geliştirme ve EPC(M) hizmetleri için ENGIE Group Solar TEchnics ile 250 MW lık MOU imzalanmıştır, Odeon LLc(USA) ile Irak Bölgesi için 2 X 25 MW Saha EPC(M) , Al Salhia Union ile 10 MW Çatı Üstü EPC ve Hamad SUHAIL AL KHAILY EST. İle 10 MW Riyadh Çatı Üstü EPC(M) Sözleşmelerini imzalamıştır .

2019 Yılı içinde Endüstriyel Çatılar için Vakıf Katılım Bankası AŞ ile Çerçeve anlaşması imzalanmıştır. Bu kapsamda Ülke Genelinde “ Enerji Güneşten Destek Vakıf Katılımdan “ adlı kampanya ile KOBİ lere Peşinatsız 60 Aya kadar Taksitli Ödeme İmkanı sağlanabilmektedir .

Ülkemizin Temiz, Milli ve Ucuz Enerjiye biran önce kavuşması için Doğru ve Yüksek Performanslı Projeler Üretmeye devam etmekteyiz.

Türkiye’nin 21 Bölgesinde aktif Bayii Ağımız , 10 Bölgesindeki 7/24 çalışan Teknik Servis Hizmetleri ve Çağrı Merkezimiz ile Müşteri Memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmayı arzu etmekteyiz.

Sizin ihtiyaçlarınız bizim önceliğimizdir! Deneyimli ekibimizle her adımda yanınızdayız. İhtiyaç duyduğunuz her an bizimle iletişime geçebilirsiniz.