Operasyon ve Kurulum Süreci

SUNGEN, kendi kaynaklarıyla güneş enerjisi santrallerini titizlikle kurup işletir, süreci uzman ekiplerle yüksek güvenlik ve kaliteyle yönetir.

Operasyon & Kurulum

SUNGEN Solar Enerji, size önerdiği çözümlerini, alanında önde gelen partnerleri ile birlikte, eksiksiz ve en hızlı şekilde tamamlamaktadır. Projeler titizlikle hazırlanıp, fizibilite raporları ile beraber fiyat-performans değerlendirmesi yapıldıktan sonra sistem sahiplerine profesyonel bir sunum olarak sunulmaktadır.

SUNGEN Solar Enerji, partnerleriyle birlikte projelerinde kendi finansal kaynaklarını kullanmakta, bankaların %100 desteği ile daha fazla insanın temiz enerjiden yararlanabilmesi için Güneş Enerji Santralleri kurmakta ve son kullanıcılarına devretmektedir. Düşük maliyet ve yüksek karlı olan bu santrallerin kurulumunu, işletmesini ve bakım işlerini bizzat yürütmektedir.

Saha operasyonlarında daima profesyonel ekipler ile iş birliği halinde olan SUNGEN Solar Enerji, kurulum aşamasının, başından sonuna kadar iş ve işçi güvenliğini merkezine koyar. Kurulumun her aşaması, uzman ekiplerimizce sürekli kontrol altında tutulur ve ‘sıfır hata politikası’ izlenir. Kurulumun tamamlanmasından sonra, sistem devreye alınarak testler gerçekleştirilir ve santral kabulü öncesi, son rötuşların yapılmasının ardından santral, kabule hazır hale getirilir.

Sizin ihtiyaçlarınız bizim önceliğimizdir! Deneyimli ekibimizle her adımda yanınızdayız. İhtiyaç duyduğunuz her an bizimle iletişime geçebilirsiniz.