Fuar Konuğumuz Mr. Herbart ve Sungen Yönetim Kurulu Başkanı İnan Yürek

10.04.2020

Sungen Solar Enerji Sistemleri, dünya genelinde enerji dönüşümüne liderlik eden isimlerle bir araya gelmeye devam ediyor. Firma, son olarak saygın bir enerji uzmanı olan Mr. Herbart'ı ağırladı.

Image

Sungen Solar Enerji Sistemleri, dünya genelinde enerji dönüşümüne liderlik eden isimlerle bir araya gelmeye devam ediyor. Firma, son olarak saygın bir enerji uzmanı olan Mr. Herbart'ı ağırladı. Sungen Solar Enerji Sistemleri Yönetim Kurulu Başkanı İnan Yürek, fuar kapsamında yaptığı açıklamada, "Enerji sektörünün önde gelen isimlerini bir araya getirerek, güneş enerjisi çözümlerimizi daha geniş kitlelere tanıtmak ve sektördeki en son gelişmeleri paylaşmak için bu tür etkinliklere katılmaktan dolayı büyük bir memnuniyet duyuyoruz" dedi.

Mr. Herbart ise, "Sungen Solar Enerji Sistemleri'nin dünya çapında başarılı projeleri ve sürdürülebilir enerji vizyonu beni etkiledi. Bu önemli fuar vesilesiyle böylesine yenilikçi bir firmayla bir araya gelmekten dolayı heyecan duyuyorum" ifadelerini kullandı. İki lider, geleceğin enerji projeleri ve güneş enerjisi teknolojileri üzerine yapıcı bir işbirliği geliştirmeyi planlıyor. Bu buluşma, sektöre yön veren isimlerin bir araya geldiği önemli bir adımı temsil ediyor.

Sizin ihtiyaçlarınız bizim önceliğimizdir! Deneyimli ekibimizle her adımda yanınızdayız. İhtiyaç duyduğunuz her an bizimle iletişime geçebilirsiniz.